2 kommentarer

Tonje

07.02.2016 kl.15:29

Hei! Jeg har opplevd lignende med det ene øyet mitt og går på ppiller. Men nå ble jeg litt redd, da jeg har trodd dette har vært migrene?! ( fått det to ganger pga jeg går på ppiller) jeg husker ikke om migrenen begynte med kraftig hodepine eller om jeg fikk det med veldig dårlig syn på det ene øyet først. Ihvertfall spydde jeg etterhvert og synet på øyet kom raskt tilbake igjen etter noen minutter, mens hodepinen fortsatt 1-2 timer til. Så nå er jeg redd dette ikke er/ var migrene da du sier dette med øyet!! Ble litt redd nå...

Iselin Guttormsen

07.02.2016 kl.16:09

Uff, Tonje. Det er jo ikke meningen å skremme, men det var ihvertfall det som skjedde med meg. På sykehuset mente de at det var en blodpropp, da alt annet ved min helse er ok. Jeg tok ihvertfall ingen sjanser og fulgte legens råd med å slutte på p-piller tvert. DU kan jo ringe legen din i morgen og høre. Det kan nemlig være flere årsaker til at man mister synet på øyet. Mest sannsynlig er det ingen fare med deg, men det er jo greit å få sjekket det <3 God klem

Skriv en ny kommentar

hits